Видання ННЦ ІАЕ

21 42_ana_pot_kon_ryn

73 грн

Науково-практичне видання підготовлене науковими працівниками відділу ціноутворення та аграрного ринку Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки». Охоплює аналіз кон'юнктури ринків продукції рослинництва: плодів та ягід, винограду, овочів та баштанних культур, картоплі.

Розраховане на спеціалістів органів державного та господарського управління АПК, представників агробізнесу, науковців, студентів тощо.

 

21 41_ana_pot_kon_ryn

90 грн

Науково-практичне видання підготовлене науковими працівниками відділу ціноутворення та аграрного ринку Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки». Охоплює аналіз кон'юнктури ринків продукції рослинництва: зерна (пшениці, ячменю, жита, вівса, гречки, кукурудзи, проса, рису), насіння соняшнику, ріпаку, сої та продуктів їх переробки.

Розраховане на спеціалістів органів державного та господарського управління АПК, представників агробізнесу, науковців, студентів тощо.

Забороняється розповсюдження та тиражування цього видання будь-яким способом без попереднього погодження з авторами. При цитуванні матеріалів у межах, що допускаються законом, посилання на авторів обов'язкове.

   

21 40_vyr_sil_pro_v

35 грн

Здійснено розрахунки очікуваного виробництва продукції рослинництва і тваринництва та відповідно валової продукції сільського господарства України у 2021 році.

Порівняно очікувані у 2021 р. показники з досягнутими за 2017-2020 роки.

Може бути використаний громадськими галузевими об’єднаннями, у роботі управлінського аграрного апарату на державному та регіональному рівнях.

 

21 38_ana_pot_kon_ryn

54 грн

Видання, підготовлене науковими працівниками відділу ціноутворення та аграрного ринку Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки». охоплює аналіз кон'юнктури ринку молока і продуктів його переробки. Представлена пропозиція на ринку молочної продукції, а це виробництво молока (за винятком спожитого у натуральному виробництві) та імпорт; попит на молоко: споживання, витрати на корм худобі, експорт, а також цінову ситуацію: ціни реалізації, закупівельні, оптово-відпускні та роздрібні ціни, як на молоко так і на основні види продукції його переробки.

При підготовці науково-аналітичного видання використовувалися матеріали періодичної звітності Державної служби статистики України, Міністерства економіки України та НДІ «Украгропромпродуктивність».

Розраховане на спеціалістів органів державного та господарського управління АПК, представників агробізнесу, науковців, студентів тощо.

   

21 37_ana_pot_kon_ryn

40 грн

Видання, підготовлене науковими працівниками відділу ціноутворення та аграрного ринку Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки». охоплює аналіз кон'юнктури ринку яєць і продуктів їх переробки. Представлена пропозиція на ринку курячих яєць, а це виробництво яєць (за винятком спожитих у натуральному виробництві) та імпорт; попит на яйця: споживання, витрати на корм худобі, експорт, а також цінову ситуацію: ціни реалізації, оптово-відпускні та роздрібні ціни на яйця за їх категоріями.

При підготовці науково-аналітичного видання використовувалися матеріали періодичної звітності Державної служби статистики України, Міністерства економіки України та НДІ «Украгропромпродуктивність».

Розраховане на спеціалістів органів державного та господарського управління АПК, представників агробізнесу, науковців, студентів тощо.

 

21 34_upr_inn_inv_dii

145 грн

У монографії досліджено сутність інвестицій у придбання та модернізацію майнових об’єктів агробізнесу як об’єкта управління. Проаналізовано вплив інституціонального забезпечення в Україні на ефективність інноваційно-інвестиційної діяльності в агробізнесі. Узагальнено методичні підходи щодо управління ефективністю інвестицій у придбання і модернізацію майнових об’єктів агробізнесу. Удосконалено методичні підходи оцінки майнових об’єктів агробізнесу. Здійснено оцінку методів управління ефективністю інвестицій в агробізнесі. Досліджено методичні підходи щодо оцінок показників інвестиційної привабливості агробізнесу. Здійснено обґрунтування потреби інвестицій в модернізацію майнових об’єктів агробізнесу. Запроваджено систему бізнес-діагностики суб’єкта агробізнесу в управлінні ефективністю інвестицій. Удосконалено підходи в управлінні ефективністю інноваційно-інвестиційного проєкту об’єкта агробізнесу.

Монографія призначена науковим установам, державним регуляторним органам, професійним організаціям, науковцям, викладачам, керівникам, практикуючим бухгалтерам та студентам.

   

21 44_met_rek_z_roz

64 грн

У методичних рекомендаціях викладено теоретичні та методичні засади з розрахунку технологічних карт в сільському господарстві. Висвітлено основні положення формування нормативних витрат та послідовність розрахунку живої і уречевленої праці на виробництво продукції рослинництва.

Розраховано на науковців, керівників і спеціалістів сільськогосподарських підприємств різних форм власності та господарювання, викладачів, студентів вищих навчальних закладів.

 

21 29_pla_sys_ukr_teo

240 грн

У представленій для широкого загалу монографії автором обґрунтовано та розвинено теоретичні, методологічні та практичні положення щодо трансформації платіжної системи України в умовах цифровізації та глобалізації. Запропоновано парадигму оновленої платіжної системи України та стратегію її розвитку. Визначено перспективи впливу фінансових технологій на подальшу трансформацію платіжних систем і сервісів та спрогнозовано зростання рівня національної економіки залежно від активізації безготівкових операцій.

Для науковців, фінансистів, викладачів, аспірантів, студентів закладів вищої освіти та усіх, кого не залишають байдужими проблеми розвитку сучасної платіжної системи України.

   

21 26_met_rek_sch_ots

49 грн

Методичні рекомендації розроблені з метою оцінки оптимально-допустимих цінових співвідношень між ланками продовольчих ланцюгів та виявлення особливостей формування цінових продовольчих ланцюгів у просторово часовому аспекті щодо виробництва сировини, переробки продукції, оптової та роздрібної торгівлі). Виявлено особливості формування цінових ланцюгів від виробників до споживачів кінцевої продукції щодо продовольчої пшениці та жита, борошна та хліба, насіння соняшника, ріпаку та соєвих бобів, олії соняшникової, молока та молочних продуктів, яловичини та свинини, м’яса та яєць птиці. Обґрунтована необхідність та можливість досягнення узгодження економічних відносин між інтегрованими ланками в процесі руху продукції «від лану до столу» з метою забезпечення продовольчої безпеки країни і рівновигідності для кожного із партнерів.

Розрахована на спеціалістів органів державного та господарського управління АПК, місцевого самоврядування, господарств різних форм власності, представників агробізнесу, науковців.

 

21 22_aud_zvi_vym_msa

36 грн

У посібнику розкрито загальні вимоги до аудиторського звіту. Висвітлено ключові моменти процесу формулювання думки аудитора, обставини її модифікації та особливості відмови від висловлення думки. Представлено алгоритм дій аудитора щодо безперервності. Наведено ключові питання аудиту: правила включення до аудиторського звіту та критерії ідентифікації. Видання буде корисним для практикуючих аудиторів, наукових співробітників, аспірантів, докторантів, студентів та викладачів економічних дисциплін.

   

Сторінка 1 з 28

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>