Анонси подій

Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» з 12 по 23 травня 2025 року проводить навчання з підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, здобувачів за тематикою «Актуальні проблеми сучасного розвитку аграрної сфери економіки»

Напрямами навчання:

Сесія 1. Економіка і міжнародні економічні відносини

Сесія 2. Менеджмент, публічне управління та адміністрування

Сесія 3. Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

Сесія 4. Підприємництво, торгівля й розвиток сільських територій

Сесія 5. Облік і оподаткування

Курс розрахований на 180 годин (6 кредитів ЄКТС) та передбачає лекційне та самостійне опанування слухачами навчального матеріалу.

Програма навчання

Початок навчання: 12 травня о 10.00 год.

Навчання відбуватиметься:

в режимі офлайн за адресою: ННЦ «Інститут аграрної економіки», 03127, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, к. 317;

та онлайн на платформі ZOOM: для отримання посилання необхідно пройти реєстрацію)

Реєстраційна форма 

Навчання для наукових працівників, що працюють в системі НААН, є безкоштовним, для інших слухачів вартість навчання становить 1000 грн.

Реквізити для оплати:
Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки»
Код ЄДРПОУ 00496805
р/р UA338201720313201001301001354 в Держказначейській службі України м. Києва
МФО 820172
Призначення платежу: Благодійний внесок ПІБ

Контактна особа: Володимир Мамчур ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; тел/viber +380967092025)

   

konf st-2025

15 травня 2025 року Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» спільно з Державною установою «Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України», Міністерством освіти і науки України, Національною академією наук України, Комітетом освіти, науки, молоді та спорту Громадської ради Київської міської державної адміністрації, Комітетом з питань суспільного розвитку та суспільно-владних відносин при Міністерстві юстиції України, Департаментом економіки Київської обласної військової адміністрації, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», Київським академічним університетом проводять XXVІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Проблеми і перспективи інноваційного розвитку економіки в контексті технологічної інтеграції України в європейський науково-інноваційний простір».

Мета конференції: обговорення стану, проблем і перспектив інноваційного розвитку економіки України та її регіонів як стратегічних пріоритетів держави в умовах воєнного протистояння і нових викликів безпеці, забезпечення технологічного розвитку та зростання високотехнологічних галузей промисловості, на основі погодження з зарубіжними партнерами розподілу праці та дослідження проблемно-орієнтованих аспектів взаємодії влади, науки та бізнесу як факторів входження України в європейський і євроатлантичний науково-інноваційний простір.

Тематичні напрямки конференції:

  1. Інноваційний розвиток та технологічна модернізація економіки як ключові фактори стійкого зростання України в умовах воєнного протистояння і післявоєнного відновлення та інтеграції до ЄС
  2. Регіональні аспекти інноваційної діяльності
  3. Створення та розвиток інноваційної інфраструктури в контексті євроінтеграції
  4. Розвиток інноваційного підприємництва
  5. Наука, освіта та виробництво в умовах євроатлантичної та євроінтеграції
  6. Механізми державного управління та правові засади інноваційної діяльності України як країни кандидата на членство в ЄС

Місце проведення: VCENTRI HUB Дніпровського району (м. Київ, вул. А. Малишка 25/1)

Робочі мови конференції: українська, англійська

Публікація тез у збірнику із присвоєнням ISBN

Сертифікат: 0,2 кредити ЄКТС

Кава-брейк | Онлайн/офлайн участь

Реєстрація до 5 травня 2025

Контакт: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; +38 (097) 456 33 10

Деталі

   

agroexport28-29 квітня в Національному науковому центрі «Інститут аграрної економіки» проходитиме акредитаційний візит з експертизи освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування».

Відкрита зустріч з експертами: ID 22201 Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки», ОП «Фінанси, банківська справа та страхування»

Час: 29 квітня 2025 11:50
Підключитись до конференції Zoom:  https://us04web.zoom.us/j/78454618882?pwd=vN14hdLt05jPEczSYfFIHElc2IUYAc.1
Ідентифікатор конференції:  784 5461 8882
Пароль:  2025

   

03.04.2025 року о 18:00 на платформі Zoom відбудеться зустріч наукової молоді Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» з представниками Ради молодих вчених Міністерства освіти і науки України. На зустріч запрошуються наукові співробітники, аспіранти та докторанти віком по 35 років включно та доктори економічних наук віком по 40 років включно.

Мета заходу: ознайомити наукову молодь Інституту з діяльністю Ради молодих вчених Міністерства освіти і науки України та розповісти про можливості.  


Лінк на підключення:

https://us02web.zoom.us/j/82728461504?pwd=aAN7OzaDyFQHOiPmMP6V4jn4oxTehH.1

Ідентифікатор конференції: 827 2846 1504

Код доступа: 225195

 

Контактна особа. Надія Столярчук. +380951007178.

   

seedbed inkubator

05.02.2025 о 15.00 за Київським часом на базі Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» в форматі он-лайн пройде унікальний захід, присвячений комерціалізації наукових досліджень у сфері агропродовольчих технологій в рамках програми EIT Food Seedbed Incubator

  • Приєднуйтесь до найбільшої інноваційної спільноти у сфері харчових технологій: Отримайте доступ до мережі, яка об’єднує провідні корпорації, наукові установи та фахівців агропродовольчого сектору, щоб протестувати та валідувати ваші інноваційні рішення.
  • Фінансова підтримка: Отримайте до 10,000 € на покриття витрат на подорожі та участь у заходах для нетворкінгу по всій Європі, а також ексклюзивні запрошення на події EIT Food та партнерів (згідно з умовами програми).
  • Ринкова валідація: Проведіть 100 розмов із потенційними клієнтами, визначте потреби ринку та оцініть комерційний потенціал вашої ідеї.
  • Експертна підтримка: Пройдіть навчання та отримайте індивідуальне наставництво від досвідчених бізнес-експертів.
  • Спільнота інноваторів: Обмінюйтеся знаннями та співпрацюйте з іншими стартапами та науковцями у сфері AgriFood Tech.

Кінцевий термін подання заявок на програму: 21.02.2025

Ця подія стане чудовою нагодою для нетворкінгу, обміну ідеями та формування партнерств для розвитку інновацій у сфері сталого харчування.

Долучайтеся та дізнайтеся, як разом будувати стійке майбутнє!

УВАГА!!! Лінк на підключення буде вислано лише зареєстрованим користувачам.

Реєстрація участі

   

anons lukinovski_2024

 ЛУКІНОВСЬКІ ЧИТАННЯ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі Круглого столу «Актуальні проблеми сучасного розвитку аграрного сектору економіки», що відбудеться 6 грудня 2024 року в Національному науковому центрі "Інститут аграрної економіки" (м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, к. 317)

Круглий стіл буде працювати в режимі офлайн та онлайн 11.00 – 14.00

Посилання для підключення до круглого столу на платформі ZOOM:

https://us02web.zoom.us/j/82768365011?pwd=a9PwqKZNjfQRJkRdqA5lDcSYYNnZRF.1

Ідентифікатор конференції: 827 6836 5011

Код доступу: 456544

Початок Підключення – 10:45

Програма круглого столу

   

ISR

2 грудня 2024 року Рада молодих вчених Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки»  спільно з ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», Кафедрою міжнародних відносин та журналістики, Радою молодих учених ДУ «Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України», Комітетом освіти, науки, молоді та спорту Громадської ради Київської міської державної адміністрації, Комітетом з питань суспільного розвитку та суспільно-владних відносин при Міністерстві юстиції України проводить ІV Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію молодих учених та студентів «МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ НАУКИ ХХІ СТОЛІТТЯ».

До участі у роботі молодіжної конференції запрошуються студенти, аспіранти та молоді вчені віком до 35 років включно (докторанти з відривом від виробництва та доктори до 40 років включно)

Напрями роботи конференції:

  1. Соціально-економічні виклики сучасності.
  2. Розвиток міжнародного співробітництва.
  3. Розвиток соціальних комунікацій.
  4. Філософсько-культурологічні аспекти інформаційної діяльності.
  5. Розвиток наукової та інноваційної діяльності в освіті.

Для участі у конференції необхідно до 27 листопада 2024 р. надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду заявку на участь у конференції та текст тез доповіді.

Участь у конференції безкоштовна. Кожному учаснику буде надіслано електронний збірник матеріалів конференції.

Контактні телефони:

Васильєва Олена Владиславівна тел. 0974563310

Детальна інформація, щодо оформлення тез в інформаційному листі.

   

Шановні колеги! Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» запрошує взяти участь в роботі Круглого столу «Податково-бюджетне регулювання розвитку агропромислового виробництва в Україні в умовах воєнного стану: реалії та перспективи».

В рамках проведення Круглого столу передбачається обговорення наступних ключових питань:

  • тенденції державної фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників в умовах воєнного стану;
  • напрями трансформації механізмів та інструментарію бюджетного регулювання розвитку агропромислового виробництва України;
  • сучасний інструментарій бюджетного фінансування розвитку агропромислового виробництва в Україні та перспективи його застосування у період повоєнного відновлення;
  • перспективи законодавчого забезпечення державної фінансової підтримки сільського господарства в Україні
  • узагальнення європейського досвіду державної фінансової підтримки сільськогосподарської діяльності, особливостей бюджетної підтримки агровиробників з бюджету ЄС в рамках реалізації СП та перспективи їх імплементації в Україні
  • особливості податкового регулювання сільськогосподарської діяльності в умовах воєнного стану;
  • законодавчі ініціативи щодо розвитку податкового регулювання діяльності у сфері агропромислового виробництва в Україні, оцінювання наслідків їх реалізації.

    Детальніше

   

Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» з 13 по 24 травня 2024 року проводить навчання з підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, здобувачів за тематикою «Розвиток аграрного сектору економіки та сільських територій в умовах соціально-економічних трансформацій» за напрямами:

  1. Економіка і міжнародні економічні відносини
  2. Менеджмент, публічне управління та адміністрування
  3. Підприємництво, торгівля й розвиток сільських територій
  4. Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок
  5. Облік і оподаткування

Курс розрахований на 180 годин (6 кредитів ЄКТС) та передбачає самостійне опанування слухачами навчального матеріалу.

Початок навчання: 13 травня о 10.00 год.

Реєстраційна форма

Програма навчання

Навчання відбуватиметься:

в режимі офлайн за адресою: 03127, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, ННЦ «Інститут аграрної економіки», к. 317;

та онлайн на платформі ZOOM (для отримання посилання та програми навчання необхідно пройти реєстрацію).

Навчання для науковців, що працюють в системі НААН, є безкоштовним, для інших слухачів вартість навчання становить 800 грн.

Реквізити для оплати:

Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки»

Код ЄДРПОУ 00496805

р/р UA338201720313201001301001354 в Держказначейській службі України м. Києва

МФО 820172

Призначення платежу: Благодійний внесок ПІБ

Контактна особа: Мамчур Володимир ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; тел/Viber +380967092025)

   

marco20 березня 2024 року на запрошення Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» виступить доктор Марко Берардо Ді Стефано, власника мережі соціальних ферм (Італія).

Тема виступу: "Соціальне фермерство: багатофункціональний погляд на сільське господарство".

Час проведення: 12.00 за Київським часом, 11.00 за Римським часом.

До участі запрошуються аспіранти та наукові співробітники мережі Національної академії аграрних наук та всі бажаючі. Участь безкоштовна. Лекція відбудеться англійською мовою.

Лекція пройде в режимі онлайн на платформі ZOOM.

Пройдіть реєстрацію та отримайте на електронну пошту посилання на ZOOM зустріч.

   

Сторінка 1 з 21

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>