Анонси подій
8 жовтня 2024 року Лукіновські читання: Круглий стіл «Актуальні проблеми сучасного розвитку аграрного сектору економіки»
ЛУКІНОВСЬКІ ЧИТАННЯ
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі Круглого столу «Актуальні проблеми сучасного розвитку аграрного сектору економіки», що відбудеться 8 жовтня 2024 року в Національному науковому центрі "Інститут аграрної економіки" (м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, к. 317)
Круглий стіл буде працювати в режимі офлайн та онлайн 11.00 – 14.00
Посилання для підключення до круглого столу на платформі ZOOM:
https://us02web.zoom.us/j/84982728583?pwd=cWG2ZfpaQo3F7tRdW0sTtsQ0UPSwi0.1
Ідентифікатор конференції: 849 8272 8583
Код доступу: 418065
Початок Підключення – 10:45
1 серпня 2024 року Круглий стіл «Податково-бюджетне регулювання розвитку агропромислового виробництва в Україні в умовах воєнного стану: реалії та перспективи»
Шановні колеги! Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» запрошує взяти участь в роботі Круглого столу «Податково-бюджетне регулювання розвитку агропромислового виробництва в Україні в умовах воєнного стану: реалії та перспективи».
В рамках проведення Круглого столу передбачається обговорення наступних ключових питань:
- тенденції державної фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників в умовах воєнного стану;
- напрями трансформації механізмів та інструментарію бюджетного регулювання розвитку агропромислового виробництва України;
- сучасний інструментарій бюджетного фінансування розвитку агропромислового виробництва в Україні та перспективи його застосування у період повоєнного відновлення;
- перспективи законодавчого забезпечення державної фінансової підтримки сільського господарства в Україні
- узагальнення європейського досвіду державної фінансової підтримки сільськогосподарської діяльності, особливостей бюджетної підтримки агровиробників з бюджету ЄС в рамках реалізації СП та перспективи їх імплементації в Україні
- особливості податкового регулювання сільськогосподарської діяльності в умовах воєнного стану;
- законодавчі ініціативи щодо розвитку податкового регулювання діяльності у сфері агропромислового виробництва в Україні, оцінювання наслідків їх реалізації.
13-24 травня 2024 року навчання з підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, здобувачів
Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» з 13 по 24 травня 2024 року проводить навчання з підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, здобувачів за тематикою «Розвиток аграрного сектору економіки та сільських територій в умовах соціально-економічних трансформацій» за напрямами:
- Економіка і міжнародні економічні відносини
- Менеджмент, публічне управління та адміністрування
- Підприємництво, торгівля й розвиток сільських територій
- Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок
- Облік і оподаткування
Курс розрахований на 180 годин (6 кредитів ЄКТС) та передбачає самостійне опанування слухачами навчального матеріалу.
Початок навчання: 13 травня о 10.00 год.
Навчання відбуватиметься:
в режимі офлайн за адресою: 03127, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, ННЦ «Інститут аграрної економіки», к. 317;
та онлайн на платформі ZOOM (для отримання посилання та програми навчання необхідно пройти реєстрацію).
Навчання для науковців, що працюють в системі НААН, є безкоштовним, для інших слухачів вартість навчання становить 800 грн.
Реквізити для оплати:
Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки»
Код ЄДРПОУ 00496805
р/р UA338201720313201001301001354 в Держказначейській службі України м. Києва
МФО 820172
Призначення платежу: Благодійний внесок ПІБ
Контактна особа: Мамчур Володимир ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; тел/Viber +380967092025)
20 березня 2024 р. відбудеться відкрита лекція Доктора Марко Берардо Ді Стефано, власника Мережі соціальних ферм (Італія) «Соціальне фермерство: багатофункціональний погляд на сільське господарство»
20 березня 2024 року на запрошення Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» виступить доктор Марко Берардо Ді Стефано, власника мережі соціальних ферм (Італія).
Тема виступу: "Соціальне фермерство: багатофункціональний погляд на сільське господарство".
Час проведення: 12.00 за Київським часом, 11.00 за Римським часом.
До участі запрошуються аспіранти та наукові співробітники мережі Національної академії аграрних наук та всі бажаючі. Участь безкоштовна. Лекція відбудеться англійською мовою.
Лекція пройде в режимі онлайн на платформі ZOOM.
Пройдіть реєстрацію та отримайте на електронну пошту посилання на ZOOM зустріч.
17 січня 2024 р. – відкрита лекція Професора Лондонського Королівського коледжу оборонних досліджень Девіда Еллері "Тур горизонту поточної стратегічної геополітичної сцени: наслідки та розгалуження"
17 січня 2024 року на запрошення Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» виступить Професор Девід Еллері, почесний Член і піклувальник Даремського університету (Англія), Почесний старший керівний складу Королівського коледжу оборонних досліджень, Лондон, Запрошений професор Люблянського університету, Словенія, Науковий співробітник CCW Оксфордського університету (Англія).
Тема виступу: "Тур горизонту поточної стратегічної геополітичної сцени: наслідки та розгалуження".
Час проведення: 13.00 за Київським часом, 11.00 за Лондонським часом.
До участі запрошуються аспіранти та наукові співробітники мережі Національної академії аграрних наук та всі бажаючі. Участь безкоштовна. Лекція відбудеться англійською мовою.
Лекція пройде в режимі офлайн за адресою: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, к. 317 та онлайн на платформі ZOOM.
Пройдіть реєстрацію та отримайте на електронну пошту посилання на ZOOM зустріч.
4 січня 2024 року - Круглий стіл «Формування собівартості сільськогосподарської продукції в умовах воєнного стану» (до 100-річчя від дня народження д.е.н., проф. Сторожука Олександра Олексійовича)
Шановні колеги!
Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» запрошує взяти участь в роботі Круглого столу «Формування собівартості сільськогосподарської продукції в умовах воєнного стану», до 100-річчя від дня народження Сторожука Олександра Олексійовича, доктора економічних наук, професора, члена-кореспондента ВАСГНІЛ, директора Інституту (1976-1987).
Круглий стіл буде працювати в режимі офлайн за адресою: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, к. 317 та онлайн за посиланням на платформі ZOOM:
https://us02web.zoom.us/j/88428855943?pwd=RFl5cjZQQ2tkV3NKOW43WlkrU2tmdz09
Ідентифікатор конференції: 884 2885 5943
Код доступу: 304037
Потрібна попередня реєстрація
Початок реєстрації та підключення – 10:45
Початок засідання – 11:00
8 грудня 2023 року – польсько-українська конференція «Виклики щодо інновацій та інтелектуальної власності в агропродовольчому секторі в контексті сталого розвитку та Європейської Інтеграції»
Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» (Київ, Україна) та Кафедра аграрного, продовольчого та екологічного права (Факультет права та адміністрації Університету Адама Міцкевича, Познань, Польща) запрошують долучитись до польсько-української конференції «Виклики щодо інновацій та інтелектуальної власності в агропродовольчому секторі в контексті сталого розвитку та європейської інтеграції».
Конференція відбудеться 8 грудня 2023 року у гібридній формі: на платформі MS Teams та на факультеті права та адміністрації Університету Адама Міцкевича на вулиці Неподлеглошці, 53 у м. Познань, Польща.
Конференція проходитиме англійською мовою та проводиться в рамках гранту The Iwan Wyhowski Award 2023.
Початок заходу: 09:00 a.m. (Варшавський час)
10:00 a.m. (Київський час)
Посилання на підключення на платформі MS Teams: https://teams.microsoft.com/l/
Програма заходу українською та англійською мовами.
1 грудня 2023 року – ІІІ Всеукраїнська науково- практична інтернет-конференція молодих учених та студентів «МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ НАУКИ ХХІ СТОЛІТТЯ»
1 грудня 2023 року Рада молодих вчених Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» спільно з ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», Кафедрою міжнародних відносин та журналістики, Радою молодих учених ДУ «Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України», Комітетом освіти, науки, молоді та спорту Громадської ради Київської міської державної адміністрації, Комітетом з питань суспільного розвитку та суспільно-владних відносин при Міністерстві юстиції України проводить ІІІ Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію молодих учених та студентів «МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ НАУКИ ХХІ СТОЛІТТЯ».
До участі у роботі молодіжної конференції запрошуються студенти, аспіранти та молоді вчені віком до 35 років включно (докторанти з відривом від виробництва та доктори до 40 років включно)
Напрями роботи конференції:
- Соціально-економічні виклики сучасності.
- Розвиток міжнародного співробітництва.
- Розвиток соціальних комунікацій.
- Філософсько-культурологічні аспекти інформаційної діяльності.
- Розвиток наукової та інноваційної діяльності в освіті.
Для участі у конференції необхідно до 27 листопада 2027 р. надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду заявку на участь у конференції та текст тез доповіді.
Участь у конференції безкоштовна. Кожному учаснику буде надіслано електронний збірник матеріалів конференції.
Контактні телефони:
Вовченко Олена Владиславівна тел. 0974563310
Детальна інформація, щодо оформлення тез в інформаційному листі.
21 листопада 2023 року відбудеться ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2023»
Рада молодих вчених Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» НААН України спільно з Радою молодих вчених НАПН України, Радою молодих учених при МОН України, Радою молодих вчених Інституту цифровізації освіти НАПН України, Радою молодих вчених Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, Радою молодих вчених Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України, Радою молодих вчених Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Радою молодих вчених Державного науково-дослідного інституту МВС України, Радою молодих вчених Міжрегіональної Академії управління персоналом, Офісом підтримки вченого, Радою молодих вчених ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації», Радою молодих вчених Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, Радою молодих вчених Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» НААН України та Державним університетом «Житомирська політехніка» 21 листопада 2023 року проводять ХІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2023».
Напрями роботи конференції
- Сучасний стан і перспективи використання цифрових технологій в освіті та інших галузях.
- Актуальні проблеми соціальної та політичної психології.
- Освітній процес в умовах воєнного стану: проблеми та шляхи вирішення.
- Сучасні проблеми в галузі енергетики.
- Інтеграції молодих вчених у міжнародний науковий простір: досвід та перспективи.
В межах конференції заплановано проведення майстер-класу «Застосування ШІ для наукових досліджень»
Важливі дати
Заповнення реєстраційної форми, завантаження матеріалів – до 11.11.2023 р.
Включення доповідей до програми конференції – до 15.11.2023 р.
Робота конференції – 21.11.2023 р.
Виготовлення збірника матеріалів – до 20.12.2023 р.
Форми участі у конференції: доповідач, доповідач з публікацією матеріалів у збірнику; слухач; слухач з публікацією матеріалів у збірнику.
Робочі мови конференції: українська, англійська.
Організаційний внесок: участь у конференції та публікація матеріалів у збірнику безоплатна!
Передбачено електронні сертифікати зареєстрованим учасникам конференції.
Конференція буде проводитися в онлайн форматі, зареєстрованим учасникам перед початком конференції буде надіслано покликання на приєднання.
Реєстрація на конференцію
Для участі у конференції потрібно:
- Заповнити реєстраційну форму
- Завантажити тези чи статтю
Автори публікацій – молоді дослідники до 35 років включно (вік співавторів необмежений), доктори наук – 40 років включно.
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в конференції та опублікувати свої доповіді у збірнику матеріалів конференції. Збірнику конференції буде присвоєно ISBN. Завантажити його можна буде з Сайту Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації та з Електронної бібліотеки НАПН України.
Вимоги до оформлення матеріалів
При оформленні тез чи статей організатори просять дотримуватися таких технічних вимог:
- редактор тексту – Microsoft Word;
- розмір аркуша паперу – А4 (210х297 мм);
- поля: згори, знизу, зліва і справа – 2,0 см;
- колонтитули – 1 см;
- шрифт тексту – Times New Roman (розмір – 14 пт) чорного кольору, звичайний;
- міжрядковий інтервал – 1;
- абзац: вирівнювання за шириною; перший рядок – абзацний відступ 1 см.
- у тексті обов’язкові посилання на використані літературні джерела (наприклад: [4]), перехресні посилання – не використовувати;
- рекомендований обсяг матеріалів – від 2 до 8 сторінок;
- назва файлу – за прізвищем першого автора, латинськими літерами (приклад: «Petrenko O.doc»);
- формат: doc, docx.
Матеріали в інших форматах не розглядатимуться.
Організаційний комітет розглядатиме лише матеріали, що відповідатимуть проблематиці конференції, оформлені згідно з вимогами і подані у зазначені терміни й у належному форматі.
Відповідальна особа: Валентина Коваленко, старший науковий співробітник Інституту цифровізації освіти НАПН України,
моб. тел. +38 (066) 977 22 39 (10:00-17:00)
e-пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
12 жовтня 2023 року Круглий стіл «Наукова спадщина академіка І.І. Лукінова та сучасність»
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі Круглого столу «Наукова спадщина академіка І.І. Лукінова та сучасність», що відбудеться 12 жовтня 2023 року в Національному науковому центрі "Інститут аграрної економіки" (м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, к. 317)
Круглий стіл буде працювати в режимі офлайн та онлайн 11.00 – 14.00
Посилання для підключення до круглого столу на платформі ZOOM:
https://us02web.zoom.us/j/84671076027?pwd=L01QUm1QRVlUdzFGSW8xYU9MWGxCdz09
Ідентифікатор конференції: 846 7107 6027
Код доступу: 949535
Початок Підключення – 10:45
Сторінка 1 з 20
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>