index copernicusЗа даними нещодавно оприлюдненого річного звіту Index Copernicus Master List за 2012 рік, міжнародний науково-виробничий журнал «Економіка АПК», співзасновником та видавцем якого є Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» (ННЦ «ІАЕ»), посів третє місце у рейтингу наукових видань України з питань економіки, поінформував головний редактор журналу «Економіка АПК», директор ННЦ «ІАЕ», академік НААН Юрій Лупенко.

Вже вдруге журнал отримує високе визнання на міжнародному рівні. Згідно з даними Google Scholar, станом на квітень 2013 року журнал посів 2-е місце у рейтингу наукових журналів України, до якого включено 100 найбільш цитованих українських наукових фахових видань, пояснив він.

На думку головного редактора журналу «Економіка АПК», перші місця у рейтингах свідчать про високу якість та актуальність наукових матеріалів, що публікуються у виданні.

Такі результати є вдалою прелюдією до 20-річчя з дня заснування журналу, яке ми будемо відзначати у липні 2014 року, підсумував Юрій Лупенко.

Довідково

Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» – співзасновник та видавець Міжнародного науково-виробничого журналу «Економіка АПК», заснованого в 1994 році. Він є провідним періодичним виданням економічного профілю з питань розвитку національного агропромислового комплексу. Журнал входить до переліку фахових наукових видань України, в яких можуть публікуватися основні результати дисертаційних досліджень у галузі економіки. У 2013 році журнал включено до шести міжнародних каталогів наукових видань і наукометричних баз.

Згідно з даними Google Scholar, станом на квітень 2013 року журнал посів 2-е місце у рейтингу наукових журналів України, до якого включено 100 найбільш цитованих українських наукових фахових видань

Index Copernicus (IC) – онлайнова база даних з внесеної користувачем інформації, у тому числі наукових установ, друкованих видань і проектів. Вона створена у Польщі в 1999 році.

База даних має кілька інструментів оцінки продуктивності, які дозволяють відслідковувати вплив наукових робіт і публікацій, окремих вчених або науково-дослідних установ. Крім продуктивності, Індекс Копернікус також пропонує традиційне реферування та індексування наукових публікацій. База даних знаходиться у веденні Index Copernicus International.

Нині база даних Index Copernicus включає близько 5000 наукових журналів з ​​усього світу, у т.ч. понад 1200 польських.