MG 283717 грудня 2013 року у приміщенні Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» (ННЦ «ІАЕ») відбулися загальні збори відділення аграрної економіки і продовольства НААН за участі Президента НААН Василя Петриченка.

 У своєму виступі академік підбив підсумки роботи відділення у 2013 році та визначив основні завдання на наступний рік,  також поінформував про ключові напрями подальшого реформування НААН.

Переглянути фото

В обговоренні взяли участь академіки НААН Володимир Юрчишин, Петро Саблук, Віктор Месель-Веселяк, а також члени-кореспонденти НААН Микола Лобас та Микола Сичевський.

На зборах також виступив перший заступник директора з наукової роботи ННЦ «ІАЕ», д.е.н., професор, академік НААН, заслужений діяч науки і техніки України Сергій Кваша. Інформуючи про наукове забезпечення розвитку зовнішньоекономічної діяльності України в умовах нових пріоритетів міжнародної інтеграції, він, зокрема, зазначив, що поряд із позитивними чинниками інтеграції Угода про асоціацію з ЄС несе для аграрного сектору економіки України значні виклики.

Учасники загальних зборів також розглянули інші питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

У заході взяли участь понад 50 осіб – членів відділення та запрошених.