Gomel 1Представники Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» (ННЦ ІАЕ) взяли участь у VIII Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегія і тактика розвитку виробничо-господарських систем», що відбулася 28–29 листопада 2013 року у Гомелі (Білорусь).

Необхідність трансформації існуючої системи фінансово-кредитного забезпечення аграрного виробництва в Україні обґрунтував завідувач відділу кредитування, страхування та фінансів підприємств ННЦ ІАЕ, д.е.н. Петро Стецюк у своїй доповіді «Проблеми формування і розвитку національної системи фінансово-кредитного забезпечення аграрного виробництва в Україні».

Головний науковий співробітник відділу проблем галузевого і територіального управління ННЦ ІАЕ, д.е.н. Володимир Россоха виступив із доповіддю «Концептуальні напрями інноваційної діяльності».

Переглянути фото

Учасники заходу обговорили основні проблеми функціонування виробничо-господарських систем Білорусі та сусідніх держав, обмінялися досвідом. За результатами обговорення вони прийняли практичні рекомендації, спрямовані на прискорення сталого інноваційного розвитку країн.

У конференції взяли участь понад 140 економістів, соціологів, правознавців, філософів, керівників та фахівців підприємств реального сектора економіки з Республіки Білорусь, України, Російської Федерації та Польщі. Серед учасників конференції було заявлено участь 15 докторів та 46 кандидатів наук.

Організатори заходу – Міністерство освіти Білорусі, Гомельський державний технічний університет ім. П.О. Сухого.