Скачати прес-реліз українською, на русском языке

За розрахунками науковців Інституту аграрної економіки, уточненими з урахуванням поголів’я тварин і птиці та виробництвом продукції на 1 листопада 2018 року, валова продукція тваринництва очікується на рівні 69,7 млрд грн. Хоча цей результат лише на 0,1% перевищить показники 2017 року, можна констатувати, що другий рік поспіль зберігатиметься тенденція сповільнення спаду обсягів виробництва продукції тваринництва, поінформував заступник директора Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», член-кореспондент НААН Микола Пугачов.

За його словами, обсяги виробництва м’яса – продукції вирощування худоби і птиці – дещо перевищать показники 2017 року (+1,4%) і становитимуть 3251,8 тис. т.

Зберігатиметься тенденція збільшення (+5,4%) виробництва м’яса птиці – до 1672,6 тис. т.

Обсяги виробництва м’яса овець та кіз залишаться майже на минулорічному рівні (+0,4%) і становитимуть 27,5 тис. т.

Виробництво м’яса великої рогатої худоби зменшиться на 4,9% і становитиме 540,9 тис. т, а м’яса свиней – на 5,8% – до 974,6 тис. т.

Яєць прогнозується одержати 16 млрд шт., що на 3,2% перевищить торішні показники.

Обсяги виробництва молока зменшаться проти 2017 року на 2,1% і складуть 10067,3 тис. т.

Традиційно зменшиться виробництво вовни – до 1,9 тис. т, що на 4,8% менше, ніж минулого року.

Загалом у 2018 році спостерігається відновлення зростання виробництва окремих видів тваринницької продукції, підсумував Микола Пугачов.

 ###

Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» заснований у 1956 році в м. Київ як науковий центр з розробки економічних основ формування і здійснення аграрної політики в Україні, актуальних проблем теорії і практики розвитку агропромислового комплексу, організації впровадження у виробництво досягнень економічної науки, здійснення координації досліджень та підготовки наукових кадрів.

Указом Президента України від 12 січня 2004 року № 48 Інституту надано статус національного наукового центру.

Головним завданням Інституту є розробка економічних основ формування аграрної політики в Україні, проведення дослідження актуальних проблем розвитку агропромислового комплексу, організація впровадження у виробництво досягнень аграрної науки, здійснення координації досліджень та підготовка кадрів.

Контактна особа:

Лариса Басанська, Тел.: +38 044 258 3112
Відділ організації наукових досліджень та інноваційного розвитку Ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» Веб-сайт: http://iae.org.ua/