bnau frontДиректор Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» (ННЦ «ІАЕ»), д.е.н., професор, академік НААН Юрій Лупенко взяв участь у нараді «Стан та перспективи розвитку галузі агропромислового комплексу Київщини на 2014 рік» під головуванням голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри, яка відбулася 13 березня 2014 року у приміщенні Білоцерківського національного аграрного університету.

Переглянути фото

ННЦ «ІАЕ» також представив свою експозицію на виставці, організованої в рамках наради. Діяльність інституту презентували завідувач відділу науково-організаційного забезпечення та координації досліджень, к.е.н. Мирослав Козак та молодший науковий співробітник Роман Костюк.

Учасники заходу обговорили перспективи розвитку агропромислового комплексу Київщини на 2014 рік, питання підготовки сільгоспвиробників до проведення комплексу весняно-польових робіт, стан озимих і заходи весняного догляду та інші.

Дискусія торкнулася і болючих для фермерів питань, зокрема: реєстрація актів оренди землі, державні дотації на транспарентних засадах, система відкритих інвестицій тощо.

У нараді взяли участь перший заступник голови Київської ОДА, директор департаменту агропромислового розвитку, керівники обласних організацій, заступники голів з питань АПК та начальники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники сільськогосподарських підприємств, науковці та інші заінтересовані сторони.