MG 4765 smoll22 січня 2014 року на базі Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» (ННЦ «ІАЕ») відбулися загальні збори Відділення аграрної економіки та продовольства (Відділення) НААН. Головував на засіданні – академік-секретар відділення член-кореспондент НААН Валерій Жук.

Директор Національного науковому центрі «Інститут аграрної економіки» (ННЦ «ІАЕ»), академік НААН Юрій Лупенко представив звіт про результати виконання у 2013 році програми наукових досліджень НААН (ПНД) 39 «Науково-методологічне забезпечення економічних засад конкурентоспроможного аграрного виробництва і розвитку сільських територій» («Аграрна економіка»).

Переглянути фото

За його словами, протягом звітного періоду участь у виконанні програми «Аграрна економіка» взяли ННЦ «ІАЕ» та 20 регіональних і галузевих науково-дослідних установ НААН. 2013 року вони виконали 16 фундаментальних та 16 прикладних досліджень, 16 з яких були завершені. Кадровий потенціал ПНД 39 формують понад 270 працівників, з них: 30 докторів наук та 85 кандидатів наук.

Юрій Лупенко також розповів про пріоритетні напрями досліджень на 2014–2015 роки.

Інститут аграрної економіки має потужний потенціал для подальшого розвитку, зазначив академік-секретар Відділення аграрної економіки і продовольства НААН, член-кореспондент НААН Валерій Жук, оцінюючи результати роботи ННЦ «ІАЕ» у 2013 році.

Зі звітом про результати виконання ПНД 40 «Еколого-економічні основи механізмів реалізації сталого розвитку агропромислового виробництва, землекористування і сільських територій» виступив директор Інституту агроекології і природокористування, академік НААН Орест Фурдичко.

Учасники засідання розглянули усі питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

У заході взяли участь понад 50 осіб – членів Відділення та запрошених.