nnc iae smollОпрацювання проекту Концепції розвитку сільських територій (Концепція) триває, поінформував завідувач відділення соціально-економічних проблем розвитку сільських територій Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» (ННЦ «ІАЕ»), академік НААН Микола Малік.

 

За його словами, документ, розроблений за участі ННЦ «ІАЕ», спрямований на комплексне вирішення низки проблем в аграрному секторі шляхом створення умов для розвитку сільських територій, підвищення рівня життя сільського населення, покращання стану довкілля, збереження природних і виробничих ресурсів.

На засіданні секції науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій Науково-експертної ради Мінагрополітики, що відбулося 16 січня 2014 року, експерти продовжили роботу над текстом проекту Концепції з урахуванням пропозицій та зауважень, наданих міністерствами та відомствами, іншими заінтересованими сторонами.

Від ННЦ «ІАЕ» в обговоренні також взяли участь завідувач відділу соціально-економічного розвитку сільських територій, к.е.н. Олексій Булавка, завідувач відділу проблем галузевого і територіального управління, д.е.н. Михайло Кропивко.