23 березня 2012 року в Національному Науковому центрі "Інститут аграрної економіки" під головуванням директора ННЦ "Інститут аграрної економіки", академіка НААН Ю.О. Лупенка було проведено круглий стіл з обговорення питання економічних умов забезпечення розширеного відтворення виробництва в сільському господарстві. У його роботі взяли участь науковці та фахівці з аграрної економіки, всього 43 осіб.

 

З доповідями виступили: академіки НААН В.Я. Месель-Веселяк - "Проблеми вирівнювання міжгалузевих економічних умов господарювання"; М.Й. Малік - „Формування міжгалузевих відносин"; П.Т. Саблук - „Основні критерії розвитку міжгалузевих відносин"; О.М. Шпичак - „Ціноутворення на сільськогосподарську продукцію з урахуванням земельного фактора"; член-кореспондент НААН Г.М. Підлісецький - „Потреби в основних засобах і забезпечення їх формування"; доктор економічних наук М.М. Федоров - "Земля як прибутковий фактор"; кандидат економічних наук М.І. Кісіль - „Інвестиційний потенціал земельного ресурсу сільськогосподарського виробництва."

В обговорені взяли участь: Ю.О. Лупенко, В.Я. Месель-Веселяк, П.Т. Саблук, М.Ф. Кропивко, О.М. Шпичак, М.Й. Малік, М.І. Пугачов, О.Г. Булавка, І.С. Гончаренко та інші.

За результатами обговорення прийнято рішення підготувати аналітичну записку щодо економічних умов забезпечення розширеного відтворення виробництва в сільському господарстві та провести круглий стіл з питання визначення потреби в основних засобах і забезпечення їх формування.