Згідно з рішенням Кабінету Міністра України від 25 липня 2012 року (підпункт 2 пункту 9 протоколу № 55) Міністерством аграрної політики спільно з Міністерством економічного розвитку та Міністерством соціальної політики провели нараду за участю представників аграрного бізнесу, наукових установ і громадських об`єднань щодо перспектив розвитку ринку праці в агропромисловому секторі економіки та розвитку соціальної сфери на селі.

В нараді прийняв участь академік НААН, завідувач відділення Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» М.Й. Малік.

Нараду відкрив – заступник Міністра – керівник апарату Міністерства аграрної політики та продовольства України Бісюк І.Ю.

З доповідями виступили:

  1. Перспективи розвитку ринку праці в аграрному секторі економіки - директор Департаменту економічного розвитку аграрного ринку Кваша С.М.; директор Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій Ганганов В.М.
  2. Перспективи розвитку соціальної сфери на селі - завідуюча відділом економіки і політики аграрних територій Інституту економіки та прогнозування НАН України Бородіна О.М.
  3. Підвів підсумки наради - Бісюк І.Ю.