Міністерство аграрної політики та продовольства України, під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України М.Д. Безуглого, провело виїзну нараду-семінар для АР Крим та областей Лівобережної України (Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Кіровоград, Луганськ, Миколаїв, Полтава, Суми, Харків, Херсон, Чернігів) з питань Стратегічних напрямів розвитку сільського господарства України на період до 2020 року. На нараді розглядалися проекти Законів України: «Про сільське господарство», «Про продовольчу безпеку України» та «Про аграрні розписки».

В цьому зібрані брали участь та виступили академік-секретар Відділення НААН України, член-кореспондент НААН В.М. Жук та директор Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», академік НААН Ю.О.Лупенко.

 

Відкрив нараду та підвів її підсумки перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України М.Д. Безуглий.

З доповідями виступили:

Кваша С.М. – директор Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку: «Аналіз структурних чинників розвитку агропромислового комплексу України».

Лупенко Ю.О. – директор ННЦ «Інститут аграрної економіки»: «Стратегічні напрями розвитку сільського господарства України на період до 2020 року та основні положення проекту Закону України «Про сільське господарство».

Демчак І.Д. – директор НДІ «Украгропромпродуктивність»: «Стан та тенденції розвитку крупного аграрного виробництва».

Жук В.М. – академік-секретар Відділення аграрної економіки і продовольства НААН України: «Напрями виробництва зерна в України та його вплив на продовольчу безпеку».

Нарада-семінар проводилася 1 червня 2012 року на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені П. Василенка (м. Харків).